Dům a okolí

Co a jak

Centrem domu je velkorysý dvoupatrový otevřený prostor s výstupem na terasu a zahradu. Na zahradu je také výhled z pohovky, ze které se můžete také koukat na moderní umění. Prostor doplňují krbová kamna, knihovna, houpací křeslo, jídelní stůl a plně ale minimalisticky vybavená kuchyň. V přízemí je také sauna, koupelna, toaleta a technická místnost na kola a běžky. V patře se můžete zastavit na galerii, vede do  koupelny a do dvou ložnic. V ložnici s jabloní je kromě stejnojmenné grafiky Pavla Hájka také postel pro dva a velké okno s výhledem do sadu.  V ložnici s jablečnými jadérky je kromě obrazů ještě velká postel pro dva a pohovka.

Ideální prostor pro čtyři lidi, kterým je spolu dobře.

Jsme hypoalergenní dům, znamená to že neubytováváme pejsky, kočičky, ani jiné mazlíčky. A aby se u nás všem bydlelo dobře, a mohli opravdu relaxovat, platí ještě další pravidla, když kliknete zde, dozvíte se více.

Co zde je a co zde není  

Je: vybavená kuchyň s troubou, myčkou, moka konvičkou, dripem na filtrovanou kávu, a dalšími vychytávkami na přípravu čaje a kávy. Pračka a sušička. Fén. Žehlička. WiFi. V technické místnosti vysoušeč mokrých bot. Ručníky a prostěradla do sauny, deky a samozřejmě povlečení české výroby. 

Není: Televize – můžete koukat do ohně, zahrady, na obrazy nebo do knížek, mikrovlnka – v případě deště můžete vařit na indukci a v troubě, jinak venku na grilu, venkovní litinové pánvi  nebo v kotlíku, elektrický kávovar – vyzkoušejte třeba French press. 

Co je kolem

Sklenské louky, Tři studně, rybník Sykovec a několik skvělých hospůdek  (například pěšky přes les a louky do Krčmy na náměstí na Třech Studních nebo na Cikháj do Tisůvky). Nabízí se výlety pěšky po přírodní památce Sklenské louky a okolních lesích. V zimě je Sklené rájem běžkařů a navíc na lyžařský vlek na Harusáku je to opravdu kousek. Pokud preferujete toulky o samotě, 50 kroků od branky a necháte civilizaci za sebou. 

en_US